- Dzisiaj Szkolne Koło Caritas zaprasza na konkurs z fantami i kiermasz ciast. Uzyskane pieniądze będą przeznaczone na pielgrzymkę wolontariuszy do Włoch.
- Nabożeństwa czerwcowe każdego dnia o godz. 17:30.
- Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w środę o godz. 20:00, modlitwę poprowadzi wspólnota „Galilea”.
- W środę, 17 czerwca, od godz. 16:00 przy naszym Sanktuarium spotkanie dla dzieci i młodzieży ze scholi i ministrantów z rodzinami. Serdecznie zapraszamy.
- 43. piesza pielgrzymka na Jasną Górę organizowana przez Diecezjalne Duszpasterstwo Rolników wyruszy 1 lipca z Otynia. Pierwszy etap poprowadzi do Klenicy, gdzie 2 lipca o godz. 7:00 będzie odprawiona Msza św. rozpoczynająca pielgrzymkę. Zakończenie 12 lipca na Jasnej Górze. Zapisy przez formularz lub w dzień dołączenia. Szczegóły na plakacie. Kontakt: ks. Paweł Mydłowski, przewodnik pielgrzymki: p.mydlowski@diecezjazg.pl; tel. 68 355 02 18 wew. 4.
- Decyzją Matki Prowincjalnej Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi posługę w Międzyrzeczu kończy siostra Katarzyna. Zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 10:30.
- Decyzją Wyższego Przełożonego Pallotynów ks. Przemysława Podlejskiego SAC swoją posługę w naszej parafii z dniem 25 sierpnia zakończy ks. Jan i ks. Krzysztof. Msza św. na zakończenie posługi 28 czerwca o godz. 12:00.
- Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.







